Načítání obsahu...

Zakázková výroba nábytku na míru

Produkce


Máte svou vlastní představu, jak má být vybaven váš dům nebo byt? Neodpovídají sériové kusy nábytku z velkých řetězců vaším představám? Potřebujete konkrétní rozměry, materiály a barvy stolu, židlí nebo skříní?

Vyzkoušejte nás! Jsme jedním z předních českých výrobců nábytku na míru a věříme, že splníme veškeré vaše nároky a požadavky. Potřebujete vybavit nábytkem kancelář? Hračka. Chcete vestavěnou skříň na míru? Bez problému. Potřebuje zakázkovou postel z masivu? Vše zvládneme.

 

Proč si nechat vyrobit nábytek na míru právě od Alumont?

Nejsme „jen“ stolařství

O výrobu vašeho nábytku se postaráme opravdu od začátku až do konce. Zajistíme design a návrh. Vše pečlivě vyrobíme, nalakujeme, přepravíme a smontujeme.  Chceme, aby nákup nábytku u Alumont byl co nejpříjemnější a nejpohodovější zkušeností. Uvidíte sami!

 

Jsme český výrobce nábytku s mnoha lety zkušeností

Čerpáme z mnohaletých zkušeností, které jsme získali na stovkách různorodých projektů. Díky tomu můžeme pečlivě zvážit každý požadavek a vybrat ten nejlepší postup realizace. Díky tomu je námi navržený a vyrobený nábytek nejen pěkný na pohled, ale je i funkční a kvalitní – bude vám sloužit po dlouhá a dlouhá léta.

 

Vyrobíme cokoliv – jsme flexibilní

Vycházíme z léty ověřených tradičních výrobních procesů a kombinujeme je s nejmodernějšími CN zařízeními. Díky tomu jsme připraveni na jakýkoliv požadavek, ať je sebevíc atypický. Nevěříte? Zkuste nás!

 

Mámě řešení pro každého

Jsme schopni vyrábět stejně tak dobře nábytek z masivu jako z derivátových materiálů nebo třeba z umělého kamene. Jsme zařízení i na výrobu v sériích. Potřebujete jednu zakázkovou kuchyňskou linku? Jsme na to vybaveni. Rádi byste kompletní sladěné vybavení prodejny? Jsme vybaveni i na to!

Nábytek na míru

Ve výstavbě

Nábytek na míru

Sériová výroba

Ve výstavbě

Sériová výroba

Materiály

Masiv

Lamino

MDF desky

Umělý kámen