Načítání obsahu...

O společnosti

Skupina ALUMONT je na českém trhu od roku 1993. Od roku 1993 do roku 1995 s výhradním zaměřením na návrhy a výrobu interiérových prvků, od roku 1995 se rozšířila výroba o hliníkové konstrukce, určené pro výplně stavebních otvorů. Od roku 1999 vyrábí, dodává a montuje i plastová okna a od roku 2001 také dřevěná EURO okna. Společnost ALUMONT BUILDING a.s. tak v současné době vyrábí a dodává celý sortiment hliníkových, plastových a dřevěných (EURO) výrobků: okna, vstupní a interiérové dveře (posuvné, otvíravé), prosklené fasády, dělící interiérové stěny, zasklení vstupních prostor včetně automatických dveří, atypické zastřešení, světlíky, slunolamy, zateplení fasád a další. Od roku 2003 společnost ALUMONT soustřeďuje veškerou svou výrobu do vlastního výrobního areálu v Rychvaldu na ulici Bohumínské č.p. 1553. Ve spolupráci s dceřinými společnostmi BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA s.r.o. a REKTIMONT s.r.o. jsme schopni realizovat prakticky jakoukoliv zakázku z oblasti kovovýroby. Prostřednictvím dceřiné společnosti ALUMONT BUILDING SERVICES s.r.o. jsme rozšířili své aktivity do oblasti stavebnictví a developerské činnosti, kde připravujeme nový projekt bytových domů.

Obrat ALUMONT GROUP 2011-2016

graf

Počet zaměstnanců ALUMONT GROUP 2011-2016

graf

Filozofie

Tradice od roku 1993

Při své činnosti těžíme z mnohaleté zkušenosti a zákazníkům poskytujeme záruku spolehlivosti a dlouhodobého partnerství.

Přes 150 spokojených zaměstnanců skupiny ALUMONT

V současnosti skupina ALUMONT Group v rámci mateřské společnosti a dceřiných společností zaměstnává více než 150 zaměstnanců.

Desítky zemí, do kterých skupina ALUMONT dodává

Společnosti ALUMONT Group provádí realizace a vyváži výrobky prakticky do celé západní Evropy a do celé řady zemí světa.

skupina ALUMONT

Skupina ALUMONT sdružuje společnosti ALUMONT BUILDING a.s. , BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA s.r.o., ALUMONT BUILDING SERVICES s.r.o. , REKTIMONT s.r.o. a ALISCHEM - Průmyslová chemie s.r.o. Skupina ve svém portfoliu činností nabízí svým zákazníkům širokou paletu výrobků a služeb v oblastech stavebnictví a developerské činnosti, ocelových konstrukcí, opláštění budov, výplní stavebních otvorů, ocelových dveří, interiérových příček, strojní kovovýroby, dřevovýroby, revizní činnosti a rektifikace jeřábových drah.

ALUMONT Group ve světě

V rámci své činnosti společnost ALUMONT BUILDING a.s. provádí dodávky a montáže výplní stavebních otvorů, prosklených fasád a obvodových plášťů nejen v tuzemsku, ale rovněž i na Slovensku a v Německu. Společnost BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOÝROBA s.r.o. pak dodává své výrobky prakticky do celé Evropy a také do některých zemí Afriky a Asie.

Historie

Akvizice REKTIMONT s.r.o.

Další dceřiná společnost ve struktuře ALUMONT Group z oblasti kovovýroby

Akvizice REKTIMONT s.r.o.2016

Akvizice BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOÝROBA s.r.o.

Rozšíření o dceřinou společnost s oblasti kovovýroby

Akvizice BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOÝROBA s.r.o.2013

Založení akciové společnosti

Transformace do nově založené akciové společnosti

Založení akciové společnosti2007

Výrobní areál v Rychvaldu

Stěhování do vlastního výrobního areálu v Rychvaldu

Výrobní areál v Rychvaldu2003

EURO výplně stavebních otvorů

Rozšíření výroby o dřevěné EURO výplně stavebních otvorů.

EURO výplně stavebních otvorů2001

PVC výplně stavebních otvorů

Rozšíření výroby o PVC výplně stavebních otvorů.

PVC výplně stavebních otvorů1999

Al výplně stavebních otvorů

Rozšíření výroby o AL výplně stavebních otvorů a fasády

Al výplně stavebních otvorů1995

interiérový AL nábytek

Vstup na trh s produkci interiérového ALU nábytku.   

interiérový AL nábytek1993

Certifikáty