Kontakty

Vedení společnosti

Mgr. Filip Jakovidis
Místopředseda představenstva
jakovidis@alumont.cz

Ing. Marek Czerepaka
Výkonný ředitel
marek@alumont.cz

Účtárna

Ing. Petr Viochna
Ekonomické oddělení
+420 608 863 486
ekonom@alumont.cz

Ing. Milota Hrvolová
Účetní oddělení
+420 721 421 138
ucetni@alumont.cz

Obchodní oddělení

Jiřina Ponížilová
Rozpočtář projektů
Evidence zakázek
+420 608 100 607
ponizilova@alumont.cz
alumont@alumont.cz

Bc. Michaela Stoszková
Reklamace
+420 777 100 393
reklamace@alumont.cz

Realizační oddělení

Ing. Petr Knybel
Vedoucí projektových manažerů
+420 777 796 106
knybel@alumont.cz

Tomáš Matušek
Projektový manažer
+420 608 100 605
matusek@alumont.cz

Jakub Bulva
Projektový manažer
+420 774 020 600
bulva@alumont.cz

Ing. Uršula Potenská
Projektový manažer
+420 777 050 393
alumont@alumont.cz

Ing. Marek Měsíc
Projektový manažer
+420 733 594 505
mesic@alumont.cz

Ing. Jan Bonczek
Projektový manažer
+420 737 721 758
bonczek@alumont.cz

Ing. Karla Heczková
Projektový manažer
+420 777 796 105
heczkova@alumont.cz

Jiří Jendřejčík
Příprava výroby
+420 702 260 942
jendrejcik@alumont.cz

Výroba

Petr Jílek
Výrobní ředitel
+420 777 600 333
jilek@alumont.cz

Radim Štebel
Manažer dřevovýroby
+420 774 000 330
stolarna@alumont.cz

Radim Hřivnáč
Manažer dřevovýroby
+420 778 410 226
stolarna@alumont.cz

Showroom a prodejna

Ing. Šárka Viochnová
Vedoucí prodejny, projektový manažer
+420 721 981 933
viochnova@alumont.cz

Ing. Roman Gajdušek
Prodejce, projektový manažer
+420 602 490 566
gajdusek@alumont.cz

STAVEBNÍ DIVIZE

Ing. Jan Procházka
Vedoucí stavební divize
+420 734 854 023
prochazka@alumont.cz

Vojtěch Niedermertl
Stavbyvedoucí
+420 702 215 244
niedemertl@alumont.cz

Ing. Hana Tměj
Přípravář staveb
+420 778 483 998
tmej@alumont.cz

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte zájem o jakékoliv další informace.