Zakázková výroba nábytku na míru

Produkce

Máte svou vlastní představu, jak má být vybaven váš dům nebo byt? Neodpovídají sériové kusy nábytku z velkých řetězců vaším představám? Potřebujete konkrétní rozměry, materiály a barvy stolu, židlí nebo skříní?

 

Vyzkoušejte nás!

BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA s.r.o. je jedním z předních českých výrobců nábytku na míru a věříme, že splníme veškeré vaše nároky a požadavky. Potřebujete vybavit nábytkem kancelář? Hračka. Chcete vestavěnou skříň na míru? Bez problému. Potřebuje zakázkovou postel z masivu? Vše zvládneme.

Proč si nechat vyrobit nábytek na míru právě od Alumont?

 

Nejsme „jen“ stolařství

O výrobu vašeho nábytku se postaráme opravdu od začátku až do konce. Zajistíme design a návrh. Vše pečlivě vyrobíme, nalakujeme, přepravíme a smontujeme.  Chceme, aby nákup nábytku u Alumont byl co nejpříjemnější a nejpohodovější zkušeností. Uvidíte sami!

Jsme český výrobce nábytku s mnoha lety zkušeností

Čerpáme z mnohaletých zkušeností, které jsme získali na stovkách různorodých projektů. Díky tomu můžeme pečlivě zvážit každý požadavek a vybrat ten nejlepší postup realizace. Díky tomu je námi navržený a vyrobený nábytek nejen pěkný na pohled, ale je i funkční a kvalitní – bude vám sloužit po dlouhá a dlouhá léta.

Vyrobíme cokoliv – jsme flexibilní

Vycházíme z léty ověřených tradičních výrobních procesů a kombinujeme je s nejmodernějšími CN zařízeními. Díky tomu jsme připraveni na jakýkoliv požadavek, ať je sebevíc atypický. Nevěříte? Zkuste nás!

Mámě řešení pro každého

Jsme schopni vyrábět stejně tak dobře nábytek z masivu jako z derivátových materiálů nebo třeba z umělého kamene. Jsme zařízení i na výrobu v sériích. Potřebujete jednu zakázkovou kuchyňskou linku? Jsme na to vybaveni. Rádi byste kompletní sladěné vybavení prodejny? Jsme vybaveni i na to!

Kancelářský nábytek na míru

Kancelářský nábytek, který je každý den zaměstnanci využíván po mnoho hodin, má mnohem vyšší nároky na schopnost snášet vysoké zatížení.

Přidejme k tomu požadavky na pohodlí, praktičnost a reprezentativnost a máme zde řemeslnou práci, k jejímuž zvládnutí je třeba poctivý přístup, pečlivost a velká dávka zkušeností. Tedy takovou práci, kterou máme nejraději, protože na ni můžeme naplno ukázat, co vše zvládneme.

Nábytek do vaší kanceláře s vámi individuálně vyřešíme přesně dle vašich potřeb a prostor. Nemusíte se nechat omezovat žádným šablonovitém designem. Široká paleta materiálů, barev a na míru navržený tvar jsou zárukou vaší spokojenosti.

Nábytek do pracovny

Rádi byste měli v pracovně klasicky vypadají prezidentský stůl? Záleží Vám hlavně na funkci a potřebujete maximálně funkční, jednoduchý A přitom stále reprezentativní nábytek? Plánujete zařídit několik kanceláří a ideální by pro Vás byla malá série? Skvělé! Přesně toto umíme nejlépe. Díky bohatým zkušenostem vybavíme vaši pracovnu takovým nábytkem, že se nebudete moci dočkat, až se zde budete moci pustit do práce.

Zakázkový nábytek do jídelny

Plánujete nový jídelní stůl a židle? Navrhneme a vyrobíme veškerý nábytek tak, aby ladil se zbytkem interiéru. Díky široké paletě materiálů a mnoha druhům dřeva můžeme vytvořit krásnou moderní jídelnu. Anebo naopak klasickou rustikální, které bude dominovat nádherný dřevěný stůl z masivu. Našim cílem je přivést vaši vizi k životu.

Koupelnový nábytek na míru

Koupelnový nábytek vyrábíme na míru i koupelnám atypických tvarů a rozměrů. Díky tomu můžete maximálně využít prostor koupelny, ať už je jakkoliv velký. Není problém kombinovat různé typy materiálů – dřevo, sklo, kov nebo MDF.

Postele na míru včetně atypických rozměrů a tvarů

V posteli trávíme v průměru třetinu každého dne. Už kvůli zřejmé důležitosti kvalitního a zdravého spánku nepodceňujeme jediný aspekt výroby postele. Výsledkem je kvalitní dřevěná postel, jež splňuje nejvyšší nároky na funkci i estetičnost. Rozměr, velikost a tvar postele není nijak omezen.

Zobrazit více

Vestavěné skříně na míru

Na míru vašim požadavků navrhneme nejen rozměry, materiál a barvy, ale i vnitřní policový systém. Není problém přidat šuplíky, vyhodit boční či zadní stěny a mnoho dalšího. Vše si předem odsouhlasíme na 3D návrhu tak, aby to přesně vyhovovalo vašim představám.

Libovolný nábytek z masivu

Jsme schopni vyrobit na zakázku skříně, stoly, židle, lavice ze všech běžných typů dřeva – dubu, buku, smrku a mnoha dalších. Dřevěný povrch upravujeme mořením do mnoha odstínů a lakováním ve vlastní lakovně. Hlavními výhodami nábytku z masivu je vysoká kvalita, estetičnost, funkčnost a hlavně spolehlivost.

Hotelový nábytek

Je jedno, jestli renovujete starý hotel nebo zařizujeme komplet nový. Dodáme Vám elegantní hotelové postele, ve kterých budete radost usínat. Prostorné skříně, designově k dokonalosti dotažené stoly a stoly, vše precizně sladěné se zbytkem interiéru.

A rozhodně se neomezujeme jen na vybavení hotelových pokojů. Navrhneme a vyrobíme i celou recepci nebo společenskou místnost.

Nábytek pro obchod na zakázku

Výhodou objednávky kompletního nábytku pro obchod je možnost komplexního řešení z jedné kombinace materiálu. Navíc díky tomu, že jsme schopni vyrábět nábytek i v malých sériích, tak značně klesají náklady na vybavení, aniž by bylo nutno kompromisů v designu interiéru.

Materiály

Masiv

Lamino

MFD desky

Umělý kámen

Jak probíhá spolupráce

1

Poptávka ze strany zákazníka

2

Cenová nabídka zákazníkovi

3

Uzavření objednávky

4

Realizace