Stínění – bioklimatické pergoly

Bioklimatické pergoly

Pergola s naklápěcí lamelovou střechou, včetně atypických posuvných střech. Může stát u domu i samostatně v prostoru, možnost osazení screenovými roletami nebo zasklení k vytvoření sezónní zimní zahrady. Díky naklápěcím lamelám regulujete světlo i větrání, možnost integrace osvětlení do lamel, instalace infrazářičů pro vytvoření tepla, vše elektricky ovládané

Venkovní stínění

Venkovní žaluzie – nejpoužívanější exteriérový typ stínění i tepelné regulace objektu. Velká variabilita jak typu žaluzií tak barevných provedení, možnost samonosných systémů, dodatečných montáží i souběžné montáže při výstavbě se skrytými boxy vodícími lištami.

Screenové rolety – moderní a elegantní stínění, které poskytuje dostatek soukromí i výhled do okolí. Vhodné pro rodinné domy i administrativní budovy, včetně francouzských oken, zimních zahrad či pergol. Možná jak dodatečná montáž tak montáž při výstavbě RD se skrytými vodícími lištami.

NOVINKA – možnost osazení fotovoltaickými panely s autonomním napájením bez nutnosti tahání elektro kabeláže k jednotlivým oknům, využitelné při dodatečné montáži na starší objekty

Venkovní hliníkové rolety – zajišťují nejen stínící efekt, ale zvyšují i bezpečnost objektu. Rolety stíní, šetří výdaje za energie, izolují. Díky vhodně zvoleného typu a barvy lamel dosáhnete jednotného designu s garážovými vraty.

Markýzy – Nabízíme ucelenou řadu markýz od velkých, zakrývající celé terasy po jednoduché, stínící jen balkóny. Samozřejmostí je možnost motorického ovládání a doplnění o řadu čidel (vítr, slunce, déšť, pohyb) či LED osvětlení integrované do ramen či boxů. Markýzy mohou být jak pevné, výsuvné či rolovací.

Interiérové stínění

  • Sítě proti hmyzu – plisé, posuvné, stahovací, pevné
  • Rolety den a noc
  • Blackoutové rolety
  • Vertikální žaluzie
  • Horizontální žaluzie
  • Látkové rolety
  • Rolety plisé
  • Panelové japonské posuvné systémy

Zasklívání pergol, teras, balkónů

pevným, posuvným či skládacím systémem