Výplně stavebních otvorů

Produkce

Nosným výrobním programem naší společnosti ALUMONT BUILDING a.s. je výroba a montáž hliníkových oken, dveří a prosklených fasád. Dále vyrábíme a montujeme PVC okna a dveře a EURO okna a dveře. Prostřednictvím dceřiné společnosti REKTIMONT s.r.o. nabízíme výrobu certifikovaných ocelových protipožárních dveří. V oboru výplní stavebních otvorů těžíme z dlouholetých zkušeností, které jsme v minulosti získali při realizaci mnoha projektů. Svým zákazníkům poskytujeme profesionální servis, odborné zázemí při přípravě zakázek a kvalitu výroby i montáže.

Průběh spolupráce

Naše obchodní oddělení je připraveno zpracovat poptávky a připravit cenové nabídky zákazníkům, zároveň jsou naši projektoví manažeři schopni s využitím svých zkušeností i kapacit v oblasti projekční činnosti zákazníkům poradit s výběrem nejvhodnějšího řešení pro konkrétní podmínky stavby. Po schválení cenové nabídky zákazníkem následuje potvrzení objednávky/smlouvy a dle dohody se započíná se zaměřením stavby a realizací zakázky.

Co vše umíme

Koncovým zákazníkům a generálním dodavtelům staveb nabízíme projektová řešení dodávek hliníkových, plastových, dřevěných a ocelových oken, dveří a ostatních výplní stavebních otvorů, hliníkových opláštění budov a prosklených fasád, interierových příček, včteně protipožárních variant. V rámci těchto činností poskytujeme služby počínající vlastními konstrukčními návrhy, přes realizace vlastními výrobními kapacitami, až po záruční a pozáruční servis vlastních i cizích výrobků. Výrobní prostory a strojové vybavení nám umožňují realizovat i projekty většího rozsahu.

Materiály

Hliníková okna, dveře, prosklené stěny a fasády

Systémy ALUPROF, PONZIO, BRÖKELMANN a SCHÜCO dodáváme v celé šíři sortimentu: od okenních, přes dveřní po fasádní profily. Používané řady dle požadavků zákazníka splňují i tepelně izolační rámovou třídu 1.0 dle DIN 4108, kde při použití skla se součinitelem tepelného prostupu U= 1,0 Wm-2.K-1 je součinitel celkového tepelného prostupu U menší než 1,3 Wm-2.K-1. Produkujeme rovněž výrobky s požární odolností dle požadavků zákazníka. Povrchovou úpravu si zákazník volí ze široké barevné škály vč. variant dekorů dřeva.

Ocelové protipožární dveře

Výrobní sortiment obsahuje exteriérové ocelové dveře:

  • jednokřídlové, dvoukřídlové všech rozměrů včetně prosklení a typů
  • bez deklarovaných tepelně-izolačních vlastností (lze použít jako dveře interiérové)
  • s deklarováními tepelně-izolačními vlastnosti
    nebo interiérové ocelové dveře:
  • jednokřídlové požární dveře EW-EI 15 DP1, EW-EI 30 DP1
  • jednokřídlové, dvoukřídlové všech rozměrů včetně prosklení a typů

Dřevěná okna a dveře

Nabízíme širokou škálu dřevěných eurooken včetně dveří, které vychází z kvalitní technologie zpracování dřevěných eurohranolů 78mm. Dřevěná okna mají dlouhodobou tradici a působí hřejivým příjemným dojmem. Díky použití přírodních materiálů jsou ekologicky přijatelná jak z hlediska produkce, tak likvidace po splnění služby svému majiteli. Eurookna přinášejí celou řadu výhod, mezi jinými např.: dlouhou životnost, nízkou hmotnost, výborné zvukové izolační vlastnosti, výborné tepelně – izolační vlastnosti, netvoří tepelné mosty, vynikající pevnost, nízká roztažnost, vysoká tvarová stálost, velká variabilita architektonických řešení, snadná údržba a opravitelnost, zdravá a ekologická pro celé generace.

Plastová okna a dveře

Neměkčený PVC je nejmodernější materiál dnešní doby. Vlastnosti jako pevnost, různorodost provedení, trvanlivost, izolační schopnost a lehká údržba z něho dělají nejvyhledávanější okenní materiál na většině trhů světa. K dispozici jsou v široké škále stylů a provedení, proto jsou vhodná pro každé použití a každý druh budovy. Neměkčené PVC je moderní, trvanlivý a vysoce kvalitní plast. Okna z neměkčeného PVC jsou speciálně koncipovaná podle nejvyšších jakostních kritérií tak, aby vyhovovaly povětrnostním podmínkám, které převládají v dané oblasti. Našim zákazníkům nabízíme PVC okna z profilů značek GEALAN a ROPLASTO v celé šíři jejich výrobních řad.

Hliníkové prosklené dělící příčky

Abychom vyšli vstříc vysokým požadavkům našich klientů, zařadili jsme do našeho portfolia prosklené interiérové příčky umožňující rozdělení prostoru při zachování akustické a prostorové pohody.
Vitro I (příčka s jednosklem)
Tento typ příčky klade maximální důraz na čistotu a designové povedení. Je vhodná do prostor, kde není vysoký požadavek na akustickou pohodu, ale současně je požadováno maximální prosvětlení a transparentnost. Tuto příčku nabízíme jak v zaskleném subtilním rámu, tak v bezrámové variantě. Lze zde implementovat dveře v dřevěném, hliníkovém a proskleném provedení. Skleněné stěny v sobě skvěle kombinují estetičnost a účelnost.
Vitro II (příčka s dvousklem)
Tato příčka splňuje nejvyšší požadavky na design, maximální míru prosklení a současně vysoký akustický komfort. Stejně jako v případě příčky Vitro I, i zde lze implementovat dveře v dřevěném, hliníkovém a proskleném provedení. Navíc je možné v mezi skelním prostoru použít jakoukoliv stínící techniku.
Space 100 (přestavitelná příčka)
Tento typ příčky je velmi vhodný do dynamicky rozvíjejících se prostor s požadavky na úpravy prostorových dispozic. Příčka a z ní vytvořená skleněná stěna disponuje vysokou variabilitou a možností kombinací materiálů (sklo, dřevo, SDK desky, LTD desky etc.), a současně splňuje vysoké akustické požadavky.
Mobilní akustické stěny
Nejmodernější způsob rozdělení kancelářských, kongresových či jiných prostor. Během několika vteřin rozdělíte velkoprostorovou kancelář nebo kongresový sál na dvě i více místností s maximálním požadavkem na akustickou pohodu. Obsluha mobilní stěny může být jak manuální, tak elektrická. Obrovská variabilita skleněné zástěny umožňuje elegantní a rychlá řešení.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte zájem o jakékoliv další informace.

Jak probíhá spolupráce

1

Poptávka ze strany zákazníka

2

Cenová nabídka zákazníkovi

3

Uzavření objednávky

4

Realizace

Reference