Výplně stavebních otvorů

Two partnership architects or engineering working with blueprints and discussing project together at the meeting in the office.

Produkce

Nosným výrobním programem naší společnosti ALUMONT BUILDING a.s. je výroba a montáž hliníkových oken, dveří a prosklených fasád. Dále vyrábíme a montujeme PVC okna a dveře a EURO okna a dveře. Prostřednictvím dceřiné společnosti REKTIMONT s.r.o. nabízíme výrobu certifikovaných ocelových protipožárních dveří. V oboru výplní stavebních otvorů těžíme z dlouholetých zkušeností, které jsme v minulosti získali při realizaci mnoha projektů. Svým zákazníkům poskytujeme profesionální servis, odborné zázemí při přípravě zakázek a kvalitu výroby i montáže.

Průběh spolupráce

Naše obchodní oddělení je připraveno zpracovat poptávky a připravit cenové nabídky zákazníkům, zároveň jsou naši projektoví manažeři schopni s využitím svých zkušeností i kapacit v oblasti projekční činnosti zákazníkům poradit s výběrem nejvhodnějšího řešení pro konkrétní podmínky stavby. Po schválení cenové nabídky zákazníkem následuje potvrzení objednávky/smlouvy a dle dohody se započíná se zaměřením stavby a realizací zakázky.

Co vše umíme

Koncovým zákazníkům a generálním dodavtelům staveb nabízíme projektová řešení dodávek hliníkových, plastových, dřevěných a ocelových oken, dveří, HS portálů, zimních zahrad, prosklených fasád, interierových příček, včteně protipožárních variant či jiných výplní stavebních otvorů.
Jsme schopni zajistit dodávku provětrávaných fasád pro opláštění budov za použití různých obkladových materiálů jako například Alucobond, sklo, cetris desky a jiné.
V rámci těchto činností poskytujeme služby počínající vlastními konstrukčními návrhy, přes realizace vlastními výrobními kapacitami, až po záruční a pozáruční servis vlastních i cizích výrobků. Výrobní prostory a strojové vybavení nám umožňují realizovat i projekty většího rozsahu.

Materiály

Hliníková okna, dveře, prosklené stěny a fasády

Používáme profilové systémy ALUPROF, PONZIO, SCHÜCO.
Tyto systémy a jejich jednotlivé řady umožňují dodávku výrobků v široké škále tepelně technických parametrů dle požadavků zákazníka
Dodáváme široký sortiment výrobků: okenní a dveřní výplně otvorů, HS portály, zimní zahrady, prosklené sloupkopříčkové fasády, střešní světlíky.
Produkujeme rovněž výplně otvorů s požární odolností.
Povrchovou úpravu si zákazník volí ze široké barevné škály RAL vč. variant dekorů dřeva či eloxu.

Ocelové protipožární dveře

Výrobní sortiment obsahuje exteriérové ocelové dveře:

  • jednokřídlové, dvoukřídlové všech rozměrů včetně prosklení a typů
  • bez deklarovaných tepelně-izolačních vlastností (lze použít jako dveře interiérové)
  • s deklarováními tepelně-izolačními vlastnosti
    nebo interiérové ocelové dveře:
  • jednokřídlové požární dveře EW-EI 15 DP1, EW-EI 30 DP1
  • jednokřídlové, dvoukřídlové všech rozměrů včetně prosklení a typů

Dřevěná okna a dveře

Nabízíme širokou škálu dřevěných eurooken včetně dveří, které vychází z kvalitní technologie zpracování dřevěných eurohranolů 78mm. Dřevěná okna mají dlouhodobou tradici a působí hřejivým příjemným dojmem. Díky použití přírodních materiálů jsou ekologicky přijatelná jak z hlediska produkce, tak likvidace po splnění služby svému majiteli. Eurookna přinášejí celou řadu výhod, mezi jinými např.: dlouhou životnost, nízkou hmotnost, výborné zvukové izolační vlastnosti, výborné tepelně – izolační vlastnosti, netvoří tepelné mosty, vynikající pevnost, nízká roztažnost, vysoká tvarová stálost, velká variabilita architektonických řešení, snadná údržba a opravitelnost, zdravá a ekologická pro celé generace.

Plastová okna a dveře

Neměkčený PVC je nejmodernější materiál dnešní doby. Vlastnosti jako pevnost, různorodost provedení, trvanlivost, izolační schopnost a lehká údržba z něho dělají nejvyhledávanější okenní materiál na většině trhů světa. K dispozici jsou v široké škále stylů a provedení, proto jsou vhodná pro každé použití a každý druh budovy. Neměkčené PVC je moderní, trvanlivý a vysoce kvalitní plast. Okna z neměkčeného PVC jsou speciálně koncipovaná podle nejvyšších jakostních kritérií tak, aby vyhovovaly povětrnostním podmínkám, které převládají v dané oblasti. Našim zákazníkům nabízíme PVC okna z profilů značek GEALAN a ROPLASTO v celé šíři jejich výrobních řad.

Hliníkové prosklené dělící příčky

Abychom vyšli vstříc vysokým požadavkům našich klientů, zařadili jsme do našeho portfolia prosklené interiérové příčky umožňující rozdělení prostoru při zachování akustické a prostorové pohody.
Vitro I (příčka s jednosklem)
Tento typ příčky klade maximální důraz na čistotu a designové povedení. Je vhodná do prostor, kde není vysoký požadavek na akustickou pohodu, ale současně je požadováno maximální prosvětlení a transparentnost. Tuto příčku nabízíme jak v zaskleném subtilním rámu, tak v bezrámové variantě. Lze zde implementovat dveře v dřevěném, hliníkovém a proskleném provedení. Skleněné stěny v sobě skvěle kombinují estetičnost a účelnost.
Vitro II (příčka s dvousklem)
Tato příčka splňuje nejvyšší požadavky na design, maximální míru prosklení a současně vysoký akustický komfort. Stejně jako v případě příčky Vitro I, i zde lze implementovat dveře v dřevěném, hliníkovém a proskleném provedení. Navíc je možné v mezi skelním prostoru použít jakoukoliv stínící techniku.
Space 100 (přestavitelná příčka)
Tento typ příčky je velmi vhodný do dynamicky rozvíjejících se prostor s požadavky na úpravy prostorových dispozic. Příčka a z ní vytvořená skleněná stěna disponuje vysokou variabilitou a možností kombinací materiálů (sklo, dřevo, SDK desky, LTD desky etc.), a současně splňuje vysoké akustické požadavky.
Mobilní akustické stěny
Nejmodernější způsob rozdělení kancelářských, kongresových či jiných prostor. Během několika vteřin rozdělíte velkoprostorovou kancelář nebo kongresový sál na dvě i více místností s maximálním požadavkem na akustickou pohodu. Obsluha mobilní stěny může být jak manuální, tak elektrická. Obrovská variabilita skleněné zástěny umožňuje elegantní a rychlá řešení.

Jak probíhá spolupráce

1

Poptávka ze strany zákazníka

2

Cenová nabídka zákazníkovi

3

Uzavření objednávky

4

Realizace