Stavebnictví

Produkce

Stavební divize Alumont Building Services s.r.o., vznikla z potřeb uspokojit stavební odvětví skupiny ALUMONT, a následně se služba rozšířila i pro veřejný sektor. Hlavním podílem realizovaných prací jsou z odvětví pozemních staveb , tzn. bytová výstavba, administrativní objekty, průmyslové haly, případně rekonstrukce staveb. Stavební divize projekčně připravuje i následně realizuje jednotlivé developerské projekty skupiny ALUMONT.

Co vše umíme

Rodinné domy

Bytová výstavba

Průmyslová výstavba

Developerské projekty

BD Polská

Bytový dům Polská se nachází v Ostravě, městské části Poruba. Tato lokalita vyniká především širokou dostupností občanské vybavenosti, veřejných služeb a blízké dostupnosti městské hromadné dopravy.
Dům je nepodsklepený, má šest nadzemních podlaží. Přízemí tvoří technické zázemí bytového domu, garážová stání a sklepní kóje.

Vstoupit na web

BD Frýdlant nad Ostravicí

Společnost ALUMONT BUILDING a.s. v současné době nabízí k prodeji dva byty z projektu výstavby bytového domu ve Frýdlantu nad Ostravicí. Nový bytový dům v centru Frýdlantu nad Ostravicí na ul. 5. května nabízí vše potřebné pro komfortní bydlení v podhorském prostředí s vynikajícím spojením do Frýdku – Místku a Ostravy. Dva mezonetové byty o velikosti 4+kk (127m2) právě dokončujeme a nabízíme k prodeji.

ŘADOVÉ DOMY HOŠŤÁLKOVICE

Jedná se o výstavbu celkem 34 nízkoenergetických řadových rodinných domů. Výstavba bude zahájena 06/2019, předpokládaný termín dokončení první etapy konec roku 2020. Domy budou zděné, dvoupodlažní, postavené na pozemcích o výměře cca 250 m².

Vstoupit na web

Jak probíhá spolupráce

1

Poptávka ze strany zákazníka

2

Cenová nabídka zákazníkovi

3

Uzavření objednávky

4

Realizace