Postele na míru včetně atypických rozměrů a tvarů

Proč uvažovat o atypické posteli na zakázku?

Postel je asi nejpoužívanějším nábytkem. Přibližně 8 hodin denně stráví zdravý člověk v posteli. Zdravý a posilující spánek nelze nahradit opravdu ničím. Leckomu samozřejmě stačí běžný sériově vyráběný nábytek. Kdo ale okusil pohodlí a luxus atypické postele na míru, nikdy by už neměnil.

V posteli na míru od nás si opravdu odpočinete. Víme, jak je důležité věnovat pozornost každému detailu, a tak při výrobě dbáme nejen na použití kvalitních materiálů, ale také na dodržování technologických postupů., Naše atypické postele tedy vynikají kvalitou, řemeslným zpracováním a dlouhou životností. Přitom všem jsme ještě schopni vyjít vstříc vašim finančním možnostem.

Postele na míru vyrábíme na zakázku přesně podle vašich požadavků a přání. Máte v ložnici méně místa? Potřebujete postel výš, než je obvyklé? Běžná šířka 2000 cm vám nestačí? Pro nás nic nebude problém.

Postele na míru vyrábíme z masivu materiálu smrk, dub, buk, olše nebo borovice, dále z lamina, dýhy nebo voštiny. Na všechny postele včetně těch atypických dáváme záruku pět let.

Chcete-li spát až do rána, pořiďte si postel na míru

Atypické rozměry, netradiční tvary, požadavky na dekor, které vám ve standardu nenabídnou – to vše jsme schopni splnit. S námi můžete být nároční. Na přání vybavíme rám postele roštem a dalšími doplňky.

Kontaktujte nás pro nezávaznou poptávku.

Atypická postel dotváří interiér ložnice

Nejen funkčnost a správné rozměry, ale také estetika hraje při návrhu a výrobě atypických postelí na zakázku velkou roli. Vlastně to často bývá ten hlavní důvod, proč vůbec postel na míru vyrábíme. Už se určitě vidíte, jak do ložnice vedete návštěvu a ta kouká na kruhovou postel, nebo postel s nebesy. Zvládneme malé postýlky pro děti, jedno i dvoulůžka, letiště, manželské postele, pohovky i patrové postele a palandy. Jelikož máme s výrobou postelí na zakázku dlouholeté zkušenosti, možná se budeme snažit vám poradit něco jiného, než jste zamýšleli – silnější materiál, úpravu rozměrů, aby se k posteli dalo vůbec přijít, jakou povrchovou úpravu zvolit apod.

Postele s úložným prostorem na míru

Velmi často stavíme patrové postele na míru pro děti do dětského pokoje. Tady je velká prostor pro kreativitu. Představte si postel, která je zároveň hřištěm či prolézačkou, a nabízí i úložné prostory. I děti pak takovou atypickou postel považují za odměnu a kamarádům se s ní chlubí. Vycházíme z nápadu rodičů a jejich dětí, případně dokážeme navrhnout vlastní řešení. Samozřejmě mimo dětských postelí na míru dokážeme vyrobit i patrové postele klasického stylu pro dospělé.

Pokud se tedy chcete konečně pořádně vyspat, začněte přemýšlet nad postelí na míru. My vám s tom pomůžeme.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte zájem o jakékoliv další informace.

Jak probíhá spolupráce

1

Poptávka ze strany zákazníka

2

Cenová nabídka zákazníkovi

3

Uzavření objednávky

4

Realizace

Reference